☎  0 800 505 288
Соціальний проект

Соціальний проект «Доступні ліки кожному»

Соціальний проект «Доступні ліки кожному» відповідає формату аптеки з підвищеними стандартами обслуговування та оптимальною формулою ціноутворення для регіону, в якому вона знаходиться.

Цінності та принципи соціального проекту

Аптеки мережі "Здоровенькі були", які працюють в форматі соціального проекту «Доступні ліки кожному»


Аптека №4 м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 45а

Аптека №5 м. Тернопіль, вул. Руська, 21

Аптека №7 м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська 6

Аптека №8 м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 1

 

Принципи та вимоги щодо аптек, які працюють в форматі соціального проекту «Доступні ліки кожному»


Якість, що забезпечується перш за все високим вимогам аптеки щодо зберігання медикаментів, моніторингом ринку, оперативним врахування зауважень державних служб, що здійснюють нагляд над продавцями та виробниками ліків, надають рекомендації щодо роботи аптечних закладів.

Асортимент, який підтримується на достатньо широкому рівні, щоб задовільняти попит з врахуванням сезонних захворювань та епідеміологічних ситуацій. Гарантована можливість сформувати відтерміноване замовлення практично на будь-який препарат, що дозволений для продажу на території України.

Довіра, яка базується на відсутності бажання та мотивації продажів неякісних, заборонених або прострочених ліків. Співпраці з постачальниками, що не мають стосунку до контрафактної або сумнівної продукції.

Обслуговування, яке поєднує переваги індивідуального спілкування покупця з фаховим персоналом та оперативність сучасних інформаційних систем.

Лояльність, як з боку аптеки так і покупців. Соціальний проект неможливий без активної зацікавленості жителів міста в послугах та товарах.

Вартість, яка є наслідком максимально зваженої та справедливої цінової політики для усіх видів медикаментів, і дозволяє кожному заощаджувати на покупці, як власні кошти, так і допомагати це зробити наступним покупцям, підтримуючи проект.

Рівність, яка не обмежує нікому доступ до наших послуг і всім надає однакові умови та можливості. Хоча зрозуміло, що в першу чергу соціальний проект потрібний людям з низьким доходом, пенсіонерам та інвалідам.

Час, який Ви точно заощадите з нами, а не будете, без особливо успіху, витрачати його на пошук дешевих ліків в численних аптеках Вашого міста.