☎  0 800 505 288
Картка

Програма лояльності «Здорова родина»

Дані Правила визначають умови участі в Програмі «Здорова родина» і вимоги до учасників та інших сторін.

Програма лояльності «Здорова родина»
Дисконтно-бонусна Програма лояльності «Здорова родина»

Умови нарахування та списання бонусів Картки «Здоров’я» 

Умови нарахування та списання бонусів Картки «Здоров’я» для аптек, що працюють в форматі соціального проекту «Доступні ліки кожному»

 

Переваги участі у Програмі «Здорова родина»

 • При отриманні картки Вам одразу надається знижка та нараховуються бонуси на суму покупки.
 • Вартість Ваших покупок переводиться в бонуси з точністю до 1 копійки.
 • Жодних рівнів накопичень, балів, купонів, сетрифікатів чи обмежень в періодах розрахунку бонусами.
 • Індивідуальні цінові пропозиції з врахуванням Ваших потреб.
 • Додаткові пільги для пенсіонерів та інвалідів.
 • Вигідні пропозиції, акції та винагороди допоможуть Вам щодня заощаджувати ще більше.

Як стати учасником Програми «Здорова родина»

 • Заповніть анкету учасника Програми та віддайте її на касі.
 • Придбайте Картку «Здоров’я»  (вартість картки = 10 грн.)
 • За даними Вашої анкети створюється Ваш особистий рахунок для обліку бонусів.
 • Рахунок і бонуси надійно захищені, і тільки Ви зможете ними скористатися.
 • Тепер щодня отримуйте знижки та накопичуйте бонуси за кожну покупку.
 • Заробляйте додаткові бонуси під час акцій.
 • Використовуйте бонуси, обмінюючи їх на додаткові знижки. Більше бонусів – більша знижка.
 • 1 бонус дозволяє зменшити суму чека на 1 гривню.

Основні поняття та терміни

1.1 «Організатор» Програми – підприємство, що володіє винятковими правами управління і розвитку Програми та його уповноважені представники.

Переваги участі у Програмі «Здорова родина»

Назва та адреса Організатора: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська фармацевтична роздрібна компанія» 43025 м. Луцьк, вул. Бойка, 1  

1.2 «Програма» - комплекс взаємовідносин, в результаті яких Учасник має право накопичувати та використовувати бонуси, отримувати знижки,  послуги,  винагороди, приймати участь в акціях на відповідних умовах.

1.3 «Учасник» Програми – фізична особа, яка бере участь у Програмі відповідно до встановлених Правил, і участь якої підтверджена Організатором.

1.4 «Партнери» Програми – підприємства чи організації, на які поширюються додаткові преференції згідно умов Програми.

1.5 «Картка здоров’я» ( далі Картка)- пластикова  бонусна картка, яка видається Учаснику Організатором чи від його імені на визначених умовах для користується всіма правами Програми.

1.6 «Бонус» - облікова одиниця, яка нараховується на бонусний рахунок Учасника Програми відповідно до схем нарахування бонусів, встановлених Організатором.

1.7 «Винагорода» - товар, (послуга, привілей, інша вигода), визначена Організатором, яку може отримати Учасник Програми безкоштовно.

1.8 «Бонусний рахунок» –сукупність даних в інформаційній системі Програми про трансакції нарахування та списання на картці/картках Учасника Програми.

1.9 «Анкета» - формуляр, який видається Організатором чи від його імені, при заповненні і підписанні якого фізична особа дає свою згоду на участь в Програмі згідно з визначеними Правилами, а також дозволяє використовувати надану інформацію в рамках Програми.

1.10 «Аптека» - аптечні заклади мережі аптек «Здоровенькі були» по всій території Украіни, які приймають участь в Програмі.

Загальні положення

Учасниками Програми можуть бути фізичні особи, які досягли віку 18 років і постійно проживають на території України.

Про умови Програми можна дізнатися в  Аптеках  чи за телефоном інформаційної лінії Організатора.

Картка служить ідентифікатором покупця – Учасника Програми.

Картка активується в Аптеці  відразу після її отримання Учасником Програми і є активною протягом терміну дії Програми.

Картка обслуговується тільки в Аптеках Організатора  та в закладах Партнерах Програми, що беруть участь в Програмі. Їх перелік може змінюватися.

Картка не може бути використана в якості банківської, кредитної, платіжної чи для здійснення інших операцій, які не передбачені умовами Програми.

Програма розрахована виключно для особистого користування фізичних осіб. Бонуси та Винагороди Програми не можна передавати, продавати чи в будь-який інший спосіб відчужувати.

Для блокування картки у випадку її втрати чи пошкодження, а також для її розблокування Учаснику необхідно звернутись до Організатора за телефоном інформаційної лінії.

Картка може бути розблокована чи відновлена тільки у випадку, коли персональні дані заявника збігаються з даними, поданими у анкеті Учасника і зареєстрованими в інформаційній системі Програми.

При відновленні картки Учаснику видається нова картка, на якій збережено стан бонусного рахунку на момент блокування втраченої картки. Організатор Програми не несе відповідальності за всі операції, здійснені за період від втрати картки до моменту її блокування.

Права та обов’язки Організатора Програми

Організатор має право зупинити Програму, відмінити чи змінити умови Програми. У випадку закриття Програми, всі бонуси, набрані Учасником, можуть бути використані ним протягом 2-х (двох) місяців після повідомлення про закриття Програми.

Організатор має право  припинити дію картки(заблокувати), за наступних обставин:

-          використання чи спроба використання карток у спосіб, який не відповідає умовам та Правилам Програми;

-          будь-яка обгрунтована підозра у зловживаннях з боку Учасника щодо його участі у Програмі;

-          відсутність будь-яких операцій на картці протягом 12 місяців.

 Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті таких дій.

 Анкета та персональні дані Учасника.

Заповнюючи анкету Учасника Програми, Учасник подає особисту інформацію для реєстрації в інформаційній системі Програми. Заповнення анкети Учасника є обов’язковою умовою  участі у Програмі.

Заповнена анкета та підпис Учасника підтверджують його бажання взяти участь в Програмі і свідчать про його обізнаність та згоду з усіма умовами та Правилами.

Анкета не приймається якщо вона повністю не заповнена, не підписана, дані вписані не розбірливо, неправильно чи не відповідають вимогам.

Термін внесення персональних даних Учасника до інформаційної системи Програми становить 21 день від дати активації картки.

Учасник може змінити/доповнити дані анкети за допомогою звернення на інформаційну лінію Організатора.

Учасник несе відповідальність за своєчасне інформування Організатора про зміну адреси, телефону та інших персональних даних.

Організатор вчасно надає інформацію Учаснику про його можливості, винагороди та акції розміщуючи ії в Аптеках та шляхом, зазначеним в анкеті Учасником, проте не несе відповідальності за не доставку такого повідомлення, якщо це сталось у наслідок обставин, незалежних від Організатора.

Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Програми, використовувати їх в рамках Програми, а також не поширювати і не надавати їх третім особам без згоди Учасника.

Учасник надає Організатору право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного і/чи інформаційного характеру про Програму чи Партнера Програми поштою, електронною поштою, телефоном та/або SMS.

 Учасник може в будь-який момент відмовитись отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши про це Організатора за телефоном інформаційної лінії.

Дані Учасника, що вказані в анкеті, є конфіденційними. Доступ до даних, вказаних в анкеті, мають відповідальні особи Організатора і сам Учасник.

Нарахування бонусів

Бонуси нараховуються  Учаснику після активації картки в системі Програми. Для нарахування бонусів Учасник повинен пред’явити картку Програми кожного разу при здійсненні покупки в Аптеках Організатора. Нараховані за покупки бонуси реєструються і підсумовуються на Бонусному рахунку Учасника протягом 3 робочіх днів з моменту покупки.

Нарахування бонусів відбувається при розрахунку за покупку готівковими коштами чи банківськими картками. Інформацію про схеми нарахування можна отримати в Аптеках або за телефоном інформаційної лінії Організатора.

Партнери Програми можуть нараховувати бонуси за різними схемами.

При здійсненні покупки Учасник перевіряє правильність нарахування бонусів, яка відображена у фіскальному(касовому) чеку. Для вирішення спірних питань Учасник повинен звернутись до Організатора (наявність фіскального(касового) чека обов’язкова) за телефоном інформаційної лініі або письмово за адресою: 43025 м.Луцьк, вул.Бойка, 1, для ТОВ «Українська фармацевтична роздрібна компанія». Організатор залишає за собою право дати письмову відповідь на звернення Учасника протягом  20 днів.

Використання бонусів

Відповідно до кількості набраних на бонусному рахунку бонусів Організатор надає Учаснику право  списувати бонуси за спеціальними умовами, отримувати знижки та Винагороди, а також брати участь у акціях та пропозиціях від Партнерів Програми. Умови списання бонусів запитуйте в Аптеках, що приймають участь у Програмі (в еквіваленті 1 бонус = 1 грн.).

Учасник Програми може використовувати нараховані бонуси через 21 (двадцять один) день з моменту активації картки.

Бонуси можуть бути використані у будь-який момент за умови їх достатньої кількості на рахунку.  Право на використання бонусів має лише Учасник Програми. Продаж товару із використанням бонусів здійснюється виключно в Аптеках, які приймають участь в Програмі. Під час здійснення розрахунку в Аптеці, на вимогу Учасника, його  повинні проінформувати   про кількість накопичених бонусів, які можуть бути використані ним при здійсненні розрахунку за товар. Учасник повинен повідомити про своє бажання використати бонуси.

Бонуси можна використовувати протягом кількох покупок.

Списання бонусів, видача винагороди, участь в акціях та пропозиціях від Партнерів Програми здійснюється тільки за умови пред’явлення  картки Учасника.

Бонуси не є і не можуть бути засобами платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу.

Набрані бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані Учаснику готівковими коштами.

Організатор Програми не несе відповідальності за сплату Учасником податків і виконання зобов’язань, пов’язаних з участю в Програмі.

Спеціальні умови по використанню бонусів в останній місяць календарного року

31 грудня кожного календарного року, бонусні рахунки Учасників обнуляються, при цьому ставка нарахування бонусів зберігається. Бонуси, нараховані в період з 01 грудня поточного року по 14 січня (включно) наступного року, будуть доступні для використання Учасником починаючи з 15 січня наступного за розрахунковим роком. Перше обнулення невикористаних бонусів відбудеться 31 грудня 2013 року.

Інші умови

Організатор Програми не несе відповідальності за якість товарів та послуг, які реалізовуються та      надаються  Партнерами Програми

Програма є довготерміновою.

Правила про участь регулюються чинним законодавством України.