☎  0 800 505 288
Аптеки

Аптека №5 м. Тернопіль

Аптека №5 мережі знаходиться за адресою м. Тернопіль вул. Руська 21 (при центральному вході до будинку побуту „Роксолана”)

Понеділок8:00 – 20:00
Вівторок8:00 – 20:00
Середа8:00 – 20:00
Четвер8:00 – 20:00
П`ятниця8:00 – 20:00
Субота9:00 – 18:00
Неділя9:00 – 18:00

м. Тернопіль, вул. Руська, 21, +380 (332) 220220
 

Соціальний проект "Доступні ліки кожному" відтепер в Тернополі!

Аптека «Здоровенькі були», яка знаходиться за адресою вул. Руська 21 (ТЦ «Роксолана»), в місті Тернополі відома уже давно. Тому багатьом містянам добре знайомі якість сервісу, оперативність обслуговування, а також дисконтна програма «Здорова родина», яка в минулі роки дозволяла усім бажаючим суттєво заощаджувати на покупках медикаментів.  Але з липня 2015 року відвідувачі цього закладу отримали ще одну приємну новину: аптека «Здоровенькі були» долучилася до Соціального проекту «Доступні ліки кожному», який дозволить задовільнити попит тернополян фактично на всі види медикаментів за цінами, значно нижчими за ринкові. Відповідне рішення було прийнято виходячи із складності нинішнього соціально-економічного становища в державі, непростого фінансового стану більшості громадян України і враховуючи насамперед інтереси населення.

Щоб з’ясувати суть соціального проекту і його переваги, ми звернулися до заступника директора по регіональному розвитку мережі аптек «Здоровенькі були» Вероніки СТАВИШЕНКО.

 

Як в аптеці, що працює в форматі соціального проекту здійснюється контроль якості? Чи часом під виглядом дешевих медикаментів не продають контрабандні чи підробні ліки?

ЯКІСТЬ — це питання завжди на контролі, адже йдеться про здоров’я людей. Тому всі ліки сертифіковані, їхня якість гарантована виробником. Мережа «Здоровенькі були» працює тільки з надійними, випробуваними часом постачальниками, які ніколи не ризикнуть добрим ім’ям заради швидкої наживи. Отож контрафактної та підробленої продукції тут немає! Якість - це ще й суворе дотримання вимог щодо умов зберігання медикаментів і виробів медичного призначення. Ліки мають зберігатися за відповідного температурного режиму й вологості. Тому в «Здоровенькі були» ви не побачите ліків на вітринах —  всі вони розміщені  в спеціальному приміщенні за групами та умовами зберігання. Система «клімат-контроль» підтримує температурний режим та вологість повітря. Для препаратів, що потребують зберігання при понижених температурах, встановлено професійне холодильне обладнання.

На скільки важливе лояльне ставлення покупців до аптеки?

Покупець реально заощаджує, купуючи ліки в аптеці, що бере участь у проекті «Доступні ліки кожному». Але без активної участі жителів  міста проект буде неможливий. Адже чим більше  покупців, тим довше життя проекту й нижча ціна на ліки. Варто знати, що заощаджуючи власні кошти з нами, ви допоможете в майбутньому це зробити іншим.

Чи справді є можливість суттєво економити купуючи саме у вас?

ВАРТІСТЬ — вагомий фактор. Ціна на препарати завжди нижча за ринкову для всіх видів медикаментів. Погодьтеся, що  в сучасних непростих економічних умовах заощадити на ліках — великий плюс для кожного. А коли йдеться про довжелезний список життєво необхідних препаратів, який ви отримуєте в лікарні, вигода  чималенька.

Чи можна вважати соціальний проект суто форматом для аптеки, що обслуговує тільки малозабезпечених?

Аптека не обмежує нікому доступ до послуг і усім надає однакові умови та можливості, хоча зрозуміло, що в першу чергу соціальний проект потрібен людям з низьким доходом, пенсіонерам та інвалідам.

Попереду вибори. Часом соціальний проект не представляє якусь політичну партію чи конкретного кандидата?

Ні. Ми не представляємо жодної політичної сили та не маємо ніякого стосунку до виборчого процесу. Можна не боятися, що соціальний проект припинить своє існування по закінченню виборів. Але з іншого боку ми завжди відкриті для співпраці з благодійними фондами, організаціями та окремими меценатами, готовими допомогти нам зробити ліки для людей ще доступнішими.

Що ще зможуть заощадити споживачі, якщо стануть клієнтами аптеки «Здоровенькі були»?

Напевно ЧАС. Так, ви і його економите — вам не потрібно їздити містом у пошуку дешевших ліків, оббивати пороги численних аптек, рахувати, порівнювати...

Із «Здоровенькі були» Ви збережете і час, і гроші. Запрошуємо до аптеки на вул. Руська 21 (ТЦ «Роксолана») в Тернополі по буднях з 8 до 20 год., у суботу й неділю — з 9 до 18 год.