☎  0 800 505 288
Аптеки

Аптека №1 м. Луцьк

Аптека №1 мережі знаходиться за адресою м. Луцьк вул. Євгена Сверстюка 1(колишня Бойка 1) у приміщенні бізнес-центру "Фабрика" в центрі міста

Понеділок8:00 – 21:00
Вівторок8:00 – 21:00
Середа8:00 – 21:00
Четвер8:00 – 21:00
П`ятниця8:00 – 21:00
Субота8:00 – 21:00
Неділя8:00 – 21:00м. Луцьк, вул. Євгена Сверстюка 1, +380 (332) 701111
 

Щонеділі акційна знижка на весь асортимент7%

 

Учасники Програми лояльності «Здорова родина» отримають окрім гарантованої щоденної знижки 3% додатково ще 4%. Таким чином сумарна знижка у неділю становить 7% на весь асортимент товарів.

 

Європейський дизайн, німецьке обладнання, українська назва!

Перша аптека мережі "Здоровенькі були" з`явилася у Луцьку в вересні 2008 року. І відтоді основним пріорітетом в її роботі є якісне обслуговування покупців та максимальний контроль над процесом одержання та зберігання медикаментів.

Для забезпечення споживачів лікарськими засобами(препаратами) належної якості в аптеці впроваджено три етапи контролю:

  І – й  етап - замовлення: Згідно офіційної  інформації МОЗ України про державну реєстрацію лікарських засобів імпортного та вітчизняного виробництва ми формуємо реєстр лікарських засобів для контролю закупівель  на аптеки. Лікарські засоби закуповуються лише у надійних, перевірених часом постачальників, які гарантують якість, а не за принципом  «в кого дешевше». Замовлення лікарських засобів на мережу централізоване, таким чином запобігається можливим зловживанням  на місцях.

ІІ - й  етап – приймання: В аптеці створений  відділ ( 2-4 чол.), що відповідає за контроль якості лікарських препаратів, що надходять (вхідний контроль), та за подальше їх зберігання. Вони перевіряють строк та умови зберігання  кожної  упаковки  препарату, відповідність серії на упаковці наявній державній реєстрації лікарського засобу, сертифікату контролю якості, висновку про відповідність медичного препарату показникам якості та ін. Наявність приписів Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів  та тимчасової або повної заборони МОЗ на застосування лікарського засобу в разі виявлення невідомих раніше небезпечних властивостей. Це щоденна відповідальна та кропітка праця, яка вимагає досвіду та професіоналізму.

ІІІ - й етап - зберігання: Дуже важливим моментом для гарантування якості лікарських засобів є належні умови зберігання  в аптеці. Для забезпечення відповідного режиму зберігання  різних груп лікарських засобів та виробів медичного призначення  в залежності від  їх фізико-хімічних властивостей  встановлена автоматична система «клімат-контроль», яка забезпечує необхідну температуру та вологість у приміщеннях. Для усунення неприємних запахів в аптеці встановлені системи примусової вентиляції. Для препаратів, що потребують зберігання при понижених температурах, встановлене професійне холодильне обладнання. Тому більшість лікарських препаратів зберігається у складських приміщеннях, а не в торговому залі,  як в більшості аптек.

Таким чином весь цей комплекс заходів  виключає можливість появи підробок в аптеці.

Для того, щоб бути конкурентними на ринку і тримати позиції лідера, встановлюються мінімальні торгівельні надбавки, тому ціни на лікарські  засоби -  низькі, при чому для всіх  категорій  населення без обмеження.

Для  швидкого  обслуговування працюють чотири каси та впроваджено  німецькі логістичні програми та обладнання, що сприяє найшвидшому пошуку лікарських препаратів. Така система допомагає провізору  не відволікатися від спілкування з клієнтом, а приділяти йому більше уваги, економить час. Широкий асортимент дозволяє максимально задовільнити  Ваші потреби і не витрачати  час на пошук того чи іншого препарату по аптеках міста. У разі відсутності необхідних  лікарських препаратів Ви можете замовити їх у провізора і отримати протягом доби.